menusearch
anpc.ir

اسپلش بک (شیشه بین کابینتی) ,

یکشنبه بیست و پنجم شهریور ۹۷
(0)
(0)
اسپلش بک (شیشه بین کابینتی)

آشپزخانه حوزه ای از خانه محسوب می شود که در طراحی دکوراسیون علاوه بر زیبایی عوامل کاربردی و عملکردی نیز نقش بزرگی را ایفا می کنند زیرا طراحی باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رفع نیازهای ضروری باعث سهولت در کارها شود و در این میان رعایت نکات بهداشتی و مطابقت با مقیاس انسانی برای ایجاد راحتی و آرامش و دسترسی آسان به وسایل از عوامل تاثیرگذار خواهند بود.

 در انتخاب متریال های به کار برده شده در آشپزخانه باید به نکات بهداشتی برای تمیز شدن آسان نیز دقت کرده و زیبایی را نیز به عنوان عاملی مهم در نظر گرفته که دکوراسیون و سبک آن را تحت تاثیر قرار می دهد.  انتخاب رنگ و متریال دیوارها هم در نظافت و هم در زیبایی  نقش بسیار بزرگی دارد انتخاب کاشی های آشپزخانه بسته به رنگ و سبک دکور آشپزخانه  و سلایق افراد می تواند بسیار متغیر باشد . یکی از قسمت های آشپرخانه که جدیدا بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، طراحی بین کابینت ها می باشد .

دکو ، برای این منظوری شیشه های بین کابینتی پرینتی (اسپلش بک) را توصیه می کند . این متریال ضمن زیبایی ، دوام و کلیر بودن ، می تواند سلیقه شما را در هر ژانر اقناع نماید . ما می توانیم بسته به طراحی کلی آشپزخانه شما به لحاظ رنگ و ساختار بهترین طرح ممکن را برای بین کابینت های شما طراحی نموده و پس از تایید نهایی شما اسپلش بک متناسب را تولید و اجرا نماییم .

گالری تصاویر محصول
 اسپلش بک
 اسپلش بک
 اسپلش بک
 اسپلش بک
 اسپلش بک
 اسپلش بک
 اسپلش بک
 اسپلش بک
 اسپلش بک
 اسپلش بک
تصاویر
بیشتر