menusearch
anpc.ir

دیجیتال مارکتینگ ,

چهارشنبه بیست و یکم شهریور ۹۷
(0)
(0)
دیجیتال مارکتینگ

فضای دیجیتال امروزه گستردگی بسیار زیادی پیدا کرده است. به طوری که افراد در طول روز زمان قابل توجهی را در این محیط سپری می کنند. به همین منظور بسیاری از کسب و کار ها از طریق فضای دیجیتال سعی در جلب مشتری دارند. اینجاست که مفهوم دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی نمایان می شود. در واقع دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از روش ها و استراتژی های بازاریابی می باشد که می تواند به خوبی شما را در فضای دیجیتال معرفی نماید.

 

صفحه فرود مهمترین ابزار یک دیجیتال مارکتر

صفحه های فرود (Landing Page) به منظور هدایت کاربران به محلی خاص ایجاد می شوند. این صفحات با ایجاد فضایی بخصوص کاربران شما را جذب خود می کند و به شما این قابلیت را می دهند که محصول جدیدتان و یا سایر مواردی را که در نظر دارید به مشتریان خود معرفی کنید. وجود صفحه فرود در هر سایت جز ملزومات است؛ زیرا در غیر این صورت وب سایت شما صرفاً شییه به یک تابلو اعلانات می شود. همچنین برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی آنلاین و یا انجام تبلیغات PPC شما نیاز به داشتن حداقل یک صفحه فرود در وب سایتتان خواهید داشت.

اما طراحی یک لندیدنگ پیج کار راحتی نیست و نیازمند تخصص سه تیم مختلف است. تیم های گرافیک، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا باید برای ساخت یک صفحه فرود با یکدیگر تعامل داشته باشند. به همین دلیل وقتی ساخت صفحات فرود شما به عهده ی فردا دیجیتال باشد؛ دیگر نیازی به هدر دادن زمان و سرمایه تان برای جمع کردن چنین افراد متخصصی ندارید. ما طی یک جلسه ی درون سازمانی با حضور مدیران این سه تیم برای صفحات فرود شما تصمیم گیری می کنیم تا با توجه به استراتژی مارکتینگ شرکت شما به بهترین نحو کمپین های تبلیغاتی شما را مدیریت نماییم.

 

بازاریابی محتوایی قلب بازاریابی اینترنتی

بازاریابی دیجیتال دارای ابعاد مختلفی است. یکی از این بعد ها بازاریابی محتوایی است که مانند یک موتور در قلب بازاریابی دیجیتال وجود دارد. وقتی کاربر وارد وب سایت شما می شود چیزی جز محتوا نمی تواند او را در سایت نگاه دارد. به همین منظور برای این که بتوانید مستقیماً بر روی مخاطب خود تاثیر بگذارید باید از طریق محتوا او را جذب کنید. در این مرحله وجود یک استراتژی بازاریابی مناسب برای محتوای سایت شما می تواند بسیار مفید واقع شود.

 

تعرفه ی بازاریابی اینترنتی با فردا دیجیتال

دکو ، آمادگی این را دارد که کسب وکار شما را از صفر تحویل گرفته و آن را در فضای دیجیتال تا حد قابل ملاحظه ای مطرح نماید. همانطور که گفته شد بازاریابی دیجیتال یک حوزه ی استراتژیک می باشد که ورود به آن بدون داشتن تخصص کاملا بیهوده و مضر می باشد. به همین منظور گروه ما می تواند در این رمینه تا حد زیادی کسب و کار شما را به اهداف مد نظرش نزدیک نماید.

 

 

وظیفه اصلی یک دیجیتال مارکتر در برابر مشتری

کارشناسان دیجیتال مارکتینگ با دانشی که در اختیار دارند؛ می توانند به راحتی مشتریان خود را سرکیسه کنند. بازاریابی در فضای دیجیتال، موضوعی نیست که همه از آن اطلاع داشته باشند. بنابراین اگر شخصی که برای انجام امور دیجیتال مارکتینگ سایت خود انتخاب کرده اید؛ فاقد وجدان کاری باشد؛ می تواند به راحتی از شما مبالغی بیهوده و اضافه بر سازمان طلب کند. اما کارشناسان مجموعه فردا دیجیتال با شفافیتی که از همان ابتدای کار به شما نشان می دهند؛ خیال شما را از یک سرمایه گذاری مطمئن راحت می کنند. این شفافیت در جای جای سازمان قابل رویت است و شما این قابلیت را دارید که در هر لحظه از روند اجرایی پروژه ی خود مطلع شوید.

 

شبکه های اجتماعی بخشی مهم در خدمات دیجیتال مارکتینگ

امروزه سرگرمی اکثر مردم جهان گوشی موبایلشان است. اما شاید بهترین فرصت برای استفاده از این شرایط در ایران وجود داشته باشد. نود و هشت درصد قشر جوان ما بیشتر وقت خود را در موبایل هایشان سپری می کنند. به دنبال همین موضوع در سنین بالاتر نیز علاقه به حضور در شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است. در نتیجه شما با فعالیت در این شبکه ها می توانید قشر عظیمی از جامعه را تحت تاثیر قرار دهید.

اما ممکن است با خود بگویید که من بودجه ی این کار را ندارم و حوصله ی مدیریت آن هم در من وجود ندارد. شاید جالب باشد بدانید که تیم سوشال مارکتینگ فردا دیجیتال اکانت هایی را از صفر برای شما در شبکه های اجتماعی استارت می زند و لازم نیست غصه ی مدیریت آن ها را بخورید. زیرا ما مدیریت شبکه های اجتماعی شما را به صورت بیست و چهار ساعته به عهده خواهیم گرفت. در نتیجه مشکل وقت و حوصله ی شما کاملاً حل خواهد شد. اما مشکل دیگری که ممکن است برایتان وجود داشته باشد؛ مسائل مالی است. هزینه ی خدماتی که فردا دیجیتال ارائه می دهد شاید چند برابر کمتر از شرکت های رقیب خود باشد. شرکت هایی که تنها پول برندشان را از شما می گیرند و در واقع اگر کیفیت کارشان از ما کمتر نباشد؛ بیشتر نخواهد بود. از همین روی می توانید اطمینان داشته باشید که با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت، امور دیجیتال مارکتینگ سایت خود را به دستانی مطمئن خواهید سپرد.

به هرحال وجود شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما می تواند بسیار سودمند باشد به همین دلیل نمی توان آن ها را نادیده گرفت. اما ورود به حوزه ی سوشال مارکتینگ آن هم بدون داشتن دانش مخصوص به خودش کار بسیار اشتباهی است و چیزی جز هدر رفت منابع مالی برای شما ندارد.

 

 

تولید محتوای نوشتاری و بصری

یکی از مهمترین خدمات شبکه های اجتماعی، انواع تولید محتوا در این شبکه ها می باشد. به طور کلی تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی با تولید محتوا برای وب سیات متفاوت است. هر یک از این شبکه ها بنا بر نیاز کاربران خود مدل خاصی از محتوا را می طلبند. برای مثال تولید محتوای بصری در اینستاگرام تاثیر خیلی بیشتری نسبت به تولید محتوای نوشتاری دارد. همین موضوع برای تلگرام برعکس است. در این شبکه ی مجازی نسبت به مدل های مختلف کانتنت به محتوای نوشتاری توجه بیشتری می شود. در نتیجه این که بدانیم چه محتوایی را در چه شبکه ی اجتماعی استفاده کنیم. خود نیاز به تخصص دارد که متخصصان ما خبره ی این کار می باشند.

 

سئو مهم تر است یا دیجیتال مارکتینگ؟

ممکن است خیلی ها از خود بپرسند که اصلاً سئو چیست؟ به طور کلی سئو اهمیت بالایی نزد گوگل دارد. خیلی ها به دنبال طراحی سایت ارزان هستند. اکثر این سایت ها فاقد فاکتور های سئو می باشند. اما خیلی از شرکت ها به جای سرمایه گذاری بر روی سئو، سراغ بازاریابی دیجیتالی و تبلیغات گوگل می روند. اما درست ترین کار این است که در کنار رعایت سئوی سایتتان تبلیغات پولی نیز در گوگل انجام دهید تا بهترین بازخورد حاصل شود.

 

 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر